Členom SKPS sa môže stať každý, bez ohľadu na to či vlastní anglického stavača, a to vyplnením a zaslaním prihlášky za člena klubu (nájdete v sekcii Na stiahnutie) a zaplatením členského príspevku.

Členský poplatok na rok pre člena SPZ /poľovník/ je 15€
Členský poplatok pre nečlena SPZ /nepoľovník/ je 17€

Zápisné do klubu v prípade nového člena, alebo opätovnej registrácie je 10€

Člen klubu ako výhodu získa zľavy na akciách usporiadaných klubom a klubový spravodaj.

Členské príspevky môžete platiť tromi spôsobmi:

- v hotovosti na niektorej z klubových akcií,

- šekom, ktorý zasielame každoročne spolu s klubovými písomnosťami,

- prevodom na účet klubu.

Č. účtu: 19191003/0900, správa pre prijímateľa: vaše meno
IBAN code: SK2509000000000019191003
SWIFT code: GIBASKBX
Slovenská sporiteľňa, Tomašiková 48, 932 37 Bratislava, Slovakia

Po distribúcii členských preukazov bude členské číslo slúžiť ako identifikátor platby - variabilný symbol, do tej doby variabilný symbol nemusíte uvádzať.

Potrdenie o zaplatení členského príspevku v členskom preukaze vyznačí ekonóm alebo matrikár klubu priamo pri úhrade členského v hotovosti, príp. po overení platby šekom alebo prevodom na niektorej z akcií klubu. Preukaz na potvrdenie môžete zaslať aj poštou na adresu matrikára klubu, podľa možnosti ešte pred distribúciou klubových písomností začiatkom roku.

V prípade nejasností kontaktujte matrikára klubu - Tomáš Gašparík, 919 22 Majcichov 479, Tel.0902031660, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.