Chovatelska Stanice z Vinnych trati prijma  rezervace na stenata pointru vrh E z Vinnych tratí 5 kluku dva hnedi dva zemlacci a jeden bilocerny  a tri holky dve bilooranz a jedna hneda ze spojeni Otec Oran WK-SB, Slovensko ZV v I cene , PZ I Cene Vitez ,SZVP I Cene ,vystavy CAC CACIB BOB Vitez Spec Vystavy 2011 Trnave. Matka Arga Syrovicke Lany- ZV 3 misto res CACT Moravske derby, SZVP 2x I cene, LZ I cene, VZ Memorial Stanislava Hloucha II cena 455b, vystavy Vyborna. predpoklad spojeni, vyborne pracovni a lovecke vlastnosti a exterier po predcich z obou stran Franziny Moris ,Franziny Ralla.

Plánovaný B vrh v CHS Dark House of Gordons, narodené 26.1.2018. Odber možný od polovice marca.

Voľné sučky aj psy. V prípade zájmu o šteniatko ma neváhajte kontaktovať :)

www.darkhouseofgordons.webnode.sk

 

Chovatelská stanice MAGIC BLACK REBELS (Slovinsko) zadá štěňata gordonsetra s PP (nar. 11.11.2017).  Možná rezervace na fenky i psy. K odběru v polovině ledna 2018. 

Chovateľská stanica The red-hot Star ponúka šteniatka ÍRSKYCH SETROV po výborných exteriérovo vedených rodičoch. Psík europský vítaz mladých. Sučka poľovne vedená, skúšky JSS - 1c., FSS - 1c. 

Chovná stanice z Jedlové zahrádky zadá štěňátka anglického pointra po výborných rodičích 

K odběru jsou nabízena štěňátka Irského setra narozená dne 26.5..2017- 6 pejsků a 2 fenečky po povahově  výborných rodičích,  Matka – Clotilde z Břevnovského vrchu, Člp.-IS/15871, 8.4.2013, DKK 0/0, ZV I.c., VT, OV, Otec – Aramis Apolly Moravia, Ch.ČR, Člp.-IS/15762, 9.9.2012, DKK 0/0, Grandšampion ČR, SR, Šampion ČMKU. NV. 

Nabízím ke krytí irského setra Aramis Apolly Moravia, Ch.ČR, Člp.-IS/15762, 9.9.2012, DKK 0/0, Grandšampion ČR, SR, Šampion ČMKU. NV

Ponúkame na krytie anglického setra CH, JCH Khyannes Buckshot, 23 mesiacov. Je potomok veľmi dobrej pracovnej línie spojenej s kvalitnou a úspešnou výstavnou líniu. Veľmi dobrý genetický predpoklad jeho potomstva pre pracovnú úspešnosť i výstavnú kvalitu.

 

CHS z Gašparíkovho dvora po zrušených rezerváciách ponúka na predaj šteniatka POI - psíkov, po výborných, pracovne a výstavne vedených rodičoch. Odber šteniatok začiatkom 04/2017. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Chovateľská stanica z Pántikov ponúka šteniatka anglických setrov po výborných exteriérových a poľovne vedených rodičoch.

Otec: LAKY - import z Chorvátska - výborný, JSS-I.c., DBK 0/0. Matka: GINA z Pántikov - výborná 3xCAC, 2xKV, 1xVŠKV, 2xBOS, TAN, JSS-II.cena, DBK 0/0.