Výsledky: 05.08.2018 - TRNAVA - KAMENNÝ MLYN

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA POINTROV A SETROV

skupina/group FCI - 7

Rozhodca/Judge MARIÁN KORIC (SK)

Víťaz oboch dní: p. Ľuboš Knapp s POI AMARETTA Vernum Ventulus 2x Excellent, 2x CACT

Súťaž o najúspešnejšieho pracovného psa SKPS za rok 2018

1.     miesto    POI - CHOCOLATE ELLIE SCANDIACA                230 bodov   /Roman Zattovicz/

„Dorotka“ 10,5roka

2.     miesto    POI - NEOX BIRD HUNTER SCANDIACA            225 bodov   /Ladislav Okapec/

3.     miesto    POI - ARISTANI’S KHEETAN                              220 bodov.  /Roman Zattovicz/

NÁRODNÝ FIELD TRAIL   BIELY KOSTOL 6. - 7.4.2019.

Na základe plánu práce SKPS  po VČS každoročne realizuje hore uvedený FT. Za pomerne pekného, jarného počasia sa zišlo v Bielom Kostole  73 anglických a 12 kontinentálnych stavačov. Hneď v úvode je treba povedať, že náš klub je zrejme dobre zapísaný v okolitých krajinách, pretože účasť zahraničných vodičov to len potvrdzuje a tento záujem neustále pretrváva so zvyšujúcim sa záujmom. Osobne som presvedčený, že na to prispieva starostlivosť o vodičov a účastníkov FT a hlavne spoločenské posedenia po skončení celodenného zápolenia, za čo treba poďakovať členom PZ Parná Biely Kostol a Ing.Benkovi v PZ Ružindol.

VÝSLEDKY: 04.08.2019 - TRNAVA - KAMENNÝ MLYN,
ŠPECIALNA VÝSTAVA POINTROV A SETROV

Fotky si môžete pozrieť tu:

Národný Field Trial -  Memoriál Júliusa Pántika   28 - 29.4.2018 Biely Kostol

Najúspešnejším stavačom prvého dňa boli
v kategórie FT - sólo dvojíc CHILLI Levis Scandiaca - POI s vodičkou Patríciou Hurban Rusňákovou, ktorí získali hodnotenie – V.D. a 11 bodov a Pohár naúspešnejšieho anglického stavača.
Najúspešnejšou vodičkou druhého dňa sa stala p. Marie Varhánková z ČR so svojou sukou AS CANIDIA Seva, ktorá získala hodnotenie D – 9 bodov a Pohár o najúspešnejšieho anglického stavača.

Vážení  priatelia  poľovnej  a športovej kynológie. Úvodom mojej správy by som vás chcel čo najsrdečnejšie pozdraviť  a popriať vám veľa úspechov. A následne  vás  poinformovať o našej klubovej akcii  Jesennom  FT  anglických a kontinentálnych stavačov  v Budmericiach.

Tento rok sa do súťaže prihlásilo 7 pracovných a 6 výstavných psov

11.marca 2018 sa konala v Matúškove Výročná členská schôdza  klubu. Zúčastnilo sa na nej 31 členov zo 62 platiacich členov klubu ku dňu začatia schôdze. Tento rok sme sa vám rozhodli priblížiť priebeh schôdze aj fotodokumentáciou.