SLOVENSKÝ POĽOVNÍCKY ZVÄZ

Štefánikova 10, 811 05 Bratislava, slovenskÁ republika

Klubové výstavy stavačov

so zadávaním titulov Klubový víťaz 2018 a CAC

KAPACITA PSOV NA VÝCVIKOVÝ VÍKEND NAPLNENÁ!!! Nie je možné sa  už prihlásiť. Ďakujeme za Váš záujem.

Prihlásenie a štatistiky na: www.onlinedogshows.sk

SLOVENSKÝ POĽOVNÍCKY ZVÄZ

SLOVENSKÝ KLUB POINTROV A SETROV

usporiada

v nedeľu 4. augusta 2019

PRIHLASOVANIE NA JSS UKONČENÉ! NAPLNENÁ KAPACITA.

DO POZORNOSTI !!
12-13.10. NFT ráno zraz o 8.00 Adamovské rybníky pri rozhľadni !!!!

PROPOZÍCIE:

Vážení členovia,
členské poplatky môžete uhradiť v nedeľu na VČS, na účet klubu, prípadne zahraničný členovia na našej najbližšej akcii NFT v apríli. Ak si nie ste istý či máte členské riadne uhradené, prosím kontaktujte ma na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Ak ste členské minulý rok neuhrádzali, je potrebné ho doplatiť, prípadne aj za uplynulé roky od kedy ste členom klubu.
Podrobné údaje k úhrade nájdete v minulom príspevku a na našej webovej stránke.
Ak sa v nedeľu 1.3. nemôžete zúčastniť VČS, kontaktujte nášho matrikára na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Zašle Vám aj tlačivo súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré je potrebné zaslať vyplnené emailom a originál poštou do 30.04.2020. Zároveň si vyplnením tlačiva zaktualizujeme aj Vaše údaje. Vyplnený súhlas je podmienkou členstva v klube.

DÔLEŽITÉ!!!
Oznamujeme Vám, že obe akcie v apríli NFT aj MFT sú preložené kvôli Corona vírusu a mimoriadnym opatreniam, ktoré vyhlásila vláda.
Nové termíny budú včas zverejnené.
Tých, ktorí sa prihlásili na NFT bude Patrícia jednotlivo kontaktovať o storno a vrátenie štartovných poplatkov.