Peggy - mladá cca trojročná sterilizovaná pointerka bez PP hľadá nový domov. Peggy po sterilizácii nemôže ostať sama na záhrade, lebo vystrája a uteká, raz sa už vážne zranila,keď sa snažila dostať za susedovým psom. Majitelia sa rozhodli situáciu riešiť utratením, ak nenájde nový domov. Sučka je milá a prítulná, celý problém bude zrejme v tom, že nezvláda byť sama na dvore, potrebovala by spoločnosť, aspoň druhého psa. Je pravdepodobné, že doma nemá dostatok pohybu, ktorý pointer potrebuje a preto sa prejavuje týmto spôsobom. Doma môže byť len do 13.2.2012. Nájde sa niekto kto by si ju vzal, aspoň dočasne ku sebe domov?
 
Kontakt priamo k Peggy: Laura Kundrátová, 0910570820 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Kontakt na Seter v núdzi - Kristína Pjateková, 0905 521590
 
 
Peggy - 3 years old spayed pointer girl without pedigree is looking for a new home, where she can get a lot of activity and attention which she desperately require. Her owners didn´t meet her needs, so she started trying to escape and got hurt. We have to find her at least temporarily place to stay till 13.2.2012. Her owners want to put her to sleep after this date.