ENGLISH POINTER - ANGLICKÝ POINTER

Rozhodca/Judge LAURENCE GUILBERT JULIEN (FR) - Kruh/Ring 1

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

93 DURANT K. D. ZE ŠTÍPEK, CLP/POI/12114, 02.04.2023

O: DIABLO DEL WINEPOINT M: CLARYSA ZE ŠTÍPEK

CH: MÜLLEROVÁ MARTINA MAJ: NOVÁKOVÁ ANETA

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH

94 PO-LATRO BIG BEN, MET.POI.391/23, 22.06.2023

O: SÁREGRESI POINTERLAND-ATHOS M: DELARON DEL WINEPOINT

CH: PÓTH VIVIEN MAJ: PÓTH VIVIEN

EXC. 2

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

95 CARLTON THE BRITISH NOBLESSE, SPKP 1268, 27.09.2022

O: DARWIN DEL WINEPOINT M: MERIDA Z KARCZEWSKIEJ ZAGRODY

CH: JÁVORKA KITTY MAJ: JÁVORKA KITTY + MÁČIK JOZEF

EXC. 2, Res.CAC

96 GSHAZU ZE ZAJEČÍCH POLÍ, SPKP 1264, 28.07.2022

O: PAWPRINT HIGH FIVE M: BAILEYS ZE ZAJEČÍCH POLÍ

CH: ZAJÍCOVÁ ZLATA MAJ: PUTNOKOVÁ IVA

EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

97 ALBERT ZE SEDMÉHO RÁDKU, SPKP 1222, 13.06.2021

O: ELYEN Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY M: GISA BIELY KOSTOL

CH: KOŽUŠKO ROMAN MAJ: ŠKULTÉTY MICHAL

ABS.

98 AMIS Z RADOMSKIEJ ZIEMI, PRK.VII-20757, 18.05.2021

O: MANN OD IVANICA M: HEDI

CH: SZENDOL LESZEK MAJ: KRIŠKOVÁ DANA

EXC. 1, CAC, BOS, KLUBOVÝ VÍŤAZ

99 BARBADOS THE BRITISH NOBLESSE, SPKP 1233, 30.08.2021

O: BOSTON DEL WINEPOINT M: MERIDA Z KARCZEWSKIEJ ZAGRODY

CH: JÁVORKA KITTY MAJ: JÁVORKA KITTY + KISALFÖLDI TAMÁS

EXC. 2, Res.CAC

100 DJANGO RICHARD SLOVAKIA, SPKP 1181, 11.03.2020

O: JAMAL GIGI SCANDIACA M: BELA RICHARD SLOVAKIA

CH: NAGY RICHARD MAJ: MEZOVSKÝ MATEJ

ABS.

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

101 BENY NATYAVE GROVE, CLP/POI/11656, 12.08.2019

O: WHIPSPAN GOLDEN LEGACY M: AGATA FROM WINEPOINT NATYAVE GROVE

CH: JANČKOVÁ LENKA MAJ: HUBKA JURAJ

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

102 PO-LATRO BELLA AQUAMARINE, MET.POI.394/23, 22.06.2023

O: SÁREGRESI POINTERLAND-ATHOS M: DELARON DEL WINEPOINT

CH: PÓTH VIVIEN MAJ: PÓTH VIVIEN

EXC. 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH

103 UNA PRIMA SOMOLA, SPKP 1281, 20.04.2023

O: PICENUM MOSE´DUE M: PERLA SOMOLA

CH: KONEČNÝ MARIÁN MAJ: KONEČNÝ MARIÁN

V.G. 3

104 UNICA SOMOLA, SPKP 1279, 20.04.2023

O: PICENUM MOSE´DUE M: PERLA SOMOLA

CH: KONEČNÝ MARIÁN MAJ: RUSŇÁKOVÁ PATRÍCIA + ADÁMEK MARTIN

V.G. 2

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

105 LARA Z DUBSKÝCH LESŮ, SPKP 1265, 02.08.2022

O: ARISTANI'S KROW M: CORA VOM MÜCKENBORN

CH: ORSÁG LUKÁŠ MAJ: NAGY RICHARD

EXC. 2, Res.CAC

106 L-CHA CHA CHA DEL DUDA, JR 711229 PO, 15.07.2022

O: HITCHCOK DEL MALTEMPO M: ALASKA

CH: ŠORMAZ DUŠKO MAJ: KONEČNÝ MARIÁN + BALOGH LADISLAV

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

107 AGÁTKA ZE SEDMÉHO RÁDKU, SPKP 1226, 13.06.2021

O: ELYEN Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY M: GISA BIELY KOSTOL

CH: KOŽUŠKO ROMAN MAJ: KRIŠKOVÁ DANA

EXC. 2, Res.CAC

108 BVULGARY THE BRITISH NOBLESSE, SPKP 1236, 30.08.2021

O: BOSTON DEL WINEPOINT M: MERIDA Z KARCZEWSKIEJ ZAGRODY

CH: JÁVORKA KITTY MAJ: RIŠKO PAVOL

EXC. 1, CAC, BOB, KLUBOVÝ VÍŤAZ , PUTOVNÝ POHÁR ANGLICKÝCH STAVAČOV 1, BEST IN SHOW 3

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

109 CLARYSA ZE ŠTÍPEK, CLP/POI/11593, 18.02.2019

O: SÁREGRESI POINTERLAND ATHOS M: APACHE ZE ŠTÍPEK

CH: MÜLLEROVÁ MARTINA MAJ: MÜLLEROVÁ MARTINA

EXC. 1, CAC

 

110 DELARON DEL WINEPOINT, MET.POI.297/20, 10.07.2020

O: DIABOLIK DEL SARGIADAE M: AMADEA DEL WINEPOINT

CH: PÁL JÓZSEF MAJ: PÓTH VIVIEN

EXC. 2, Res.CAC

 

ENGLISH SETTER - ANGLICKÝ SETER

Rozhodca/Judge LAURENCE GUILBERT JULIEN (FR) - Kruh/Ring 1

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

111 KARLO Z PÁNTIKOV, SPKP 781, 21.01.2023

O: LUCKSHERAY PURE SOUL M: HANNA Z PÁNTIKOV

CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: MIKULA SILVESTER

EXC. 1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH

112 LANAMORE ROYAL REWARD RUBEN, SPKP 792, 18.05.2023

O: LUCKSHERAY PURE SOUL M: COCO CHANEL LANAMORE

CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRIŽÁK ŠTEFAN

EXC. 2

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

113 FAIRRAY DO IT AGAIN AND AGAIN, ROI 21/133041, 14.05.2021

O: FAIRRAY VICTORY IS SO SWEET M: FAIRRAY’N NINGFIELD MORE TO TELL

CH: SLEEGERS FRANCISCUS JOHANNES MAJ: ŠAJAROVÁ DANIELA

EXC. 1, CAC

114 LANAMORE LOVELY LOVE LORIEN, SPKP 760, 02.05.2022

O: KHYANNES BUCKSHOT M: LANAMORE FAIT FLAME FLAVIOLA

CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRIŽÁK ŠTEFAN

EXC. 2

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

115 SAURO, SPKP 800, 19.09.2021

O: HEBRON M: OCRA DELLA VECCHIA IRLANDA

CH: NICOLETTI NICOLA MAJ: PÁL JOZEF

EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

116 CLOS ERASMUS CASTERLY ROCK, SPKP 753, 05.06.2021

O: LUCKSHERAY ONE IN A MILLION M: KENTAVROS IVI OF LUCKHERAY

CH: LAZAREVA NINA MAJ: ZEMIAROVÁ MICHELLE

EXC. 1, CAC, BOS, KLUBOVÝ VÍŤAZ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

117 LANAMORE ROYAL REWARD ROSALIE, SPKP 793, 18.05.2023

O: LUCKSHERAY PURE SOUL M: COCO CHANEL LANAMORE LYMARKOS

CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

EXC. 2

118 LANAMORE ROYAL REWARD ROSMARY, SPKP 794, 18.05.2023

O: LUCKSHERAY PURE SOUL M: COCO CHANEL LANAMORE LYMARKOS

CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOB, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

119 AZRA, SPKP 790, 06.12.2022

O: MEDO M: LEDY

CH: PETROVIĆ NENAD MAJ: SVOREŇ JURAJ

V.G. 2

120 KORA Z PÁNTIKOV, SPKP 783, 21.01.2023

O: LUCKSHERAY PURE SOUL M: HANNA Z PÁNTIKOV

CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: GARAJOVÁ MARCELA

EXC. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

121 LANAMORE LOVELY LOVE LORELLAY, SPKP 765, 02.05.2022

O: KHYANNES BUCKSHOT M: LANAMORE FAITH FLAME FLAVIOLA

CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: WÁGNER ROMAN

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

122 IZABELA Z PÁNTIKOV, SPKP 729, 11.12.2020

O: RAF Z PODÍNSKÝCH LUHU M: GINA Z PÁNTIKOV

CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: GARAJOVÁ MARCELA

EXC. 1, CAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ