Výsledky: 08.08.2020 - TRNAVA - KAMENNÝ MLYN,

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA POINTROV A SETROV

skupina/group FCI - 7

 

ENGLISH POINTER - ANGLICKÝ POINTER

Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK   -    Kruh/Ring 1

 

                     

 PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

 1             BENY NATYAVE GROVE, CLP/POI/11656, 12.08.2019

                O: WHIPSPAN GOLDEN LEGACY M: AGATA FROM WINEPOINT NATYAVE GROVE

                CH: JANČKOVÁ LENKA MAJ: HUBKA JURAJ

                EXC. 1, CAJC, Junior BOB, VŠV ml 2020

2             BOCK DEL WINEPOINT, MET.POI.260/19, 22.05.2019

                O: ALF VOM MÜCKENBORN M: ANIMA DEL WINEPOINT

                CH: PÁL JÓZSEF MAJ: PÁL JÓZSEF

                EXC. 3

3             KRUZ MAXIMA HUNTING HOUSE, JR 708800 PO, 12.05.2019

                O: DEMON MAXIMA HUNTING HOUSE M: ROMA MAXIMA HUNTING HOUSE

                CH: MILUTINOVIĆ MAKSIM MAJ: RUSŇÁKOVÁ PATRÍCIA + PÁL TIBOR

                V.G. 4

4             REBELL SCANDIACA, SPKP 1162, 28.02.2019

                O: ARISTANI´S KHEETAN M: LITTLE CHOCO-ELLIE SCANDICA

                CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: KNAPP ĽUBOŠ

                EXC. 2

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

5             ALEXANDER Z DIVOŽENČINY NÁRUČE, SPKP 1178, 17.04.2019

                O: KRÁL Z DOLNIC M: DAFNÉ LÚČNÍ KVĚT

                CH: ŠTĚPÁNKOVÁ MILENA MAJ: BLECHA ROMAN

                EXC. 2

6             RODEO SCANDIACA, SPKP 1163, 28.02.2019

                O: ARISTANI´S KHEETAN M: LITTLE CHOCO-ELLIE SCANDIACA

                CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: LICHÝ MIROSLAV

                EXC. 1, CAC, BOS, VŠV 2020

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

7             BOLSHOI ZE ZEJČÍCH POLÍ, CLP/POI/11609, 18.04.2019

                O: AVON M: AUDREY Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY

                CH: ZAJÍCOVÁ ZLATA MAJ: RUSŇÁKOVÁ PATRÍCIA + LAZAROVÁ EVA

                EXC. 1, CAC

8             DIABOLIK DEL SARGIADAE, ROI 17/171809, 05.09.2017

                O: BUCEFALO DEL SARGIADAE M: VENERE DEL SARGIADAE

                CH: MARELLI SILVIO MAJ: PÁL JÓZSEF + MARELLI SILVIO

                EXC. 2, Res.CAC

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

9             ATOM DEL WINEPOINT, SPKP 1147, 21.04.2017

                O: DIO VOM KLEEBACHTAL M: PAWPRINT FLAMING SOUL

                CH: PÁL JÓZSEF MAJ: LICHÝ MIROSLAV

                EXC. 1

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

10          ANOOK ZE ŠTÍPEK, CLP/POI/11205, 25.06.2015

                O: AJZON Z HALIKARNASU M: ODETA ZE ŠTÍPEK

                CH: MÜLLER LUDĚK MAJ: MÜLLEROVÁ MARTINA

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

11          MERIDA Z KARCZEWSKIEJ ZAGRODY, PKR.VII-18431, 02.05.2019

                O: SEASYDE CHESTERHOPE BINGO M: CHESTERHOPE FRANCA

                CH: KARCZEWSKA MAGDA MAJ: JÁVORKA KITTY

                EXC. 1, CAJC, VŠV ml 2020

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

12          AKYRA Z ČERNÝCH BLAT, CLP/POI/11575, 05.02.2019

                O: ALVIN Z BUKOVINSKÉHO VRŠKU M: AURA Z VLČÍCH HOR

                CH: GRYGAR JAN MAJ: KONEČNÁ SIMONA

                EXC. 3

13          CLARYSA ZE ŠTÍPEK, CLP/POI/11593, 18.02.2019

                O: SÁREGRESI POINTERLAND ATHOS M: APACHE ZE ŠTÍPEK

                CH: MÜLLEROVÁ MARTINA MAJ: MÜLLEROVÁ MARTINA

                EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2020

14          ROMMY SCANDIACA, SPKP 1164, 28.02.2019

                O: ARISTANI´S KHEETAN M: LITTLE CHOCO-ELLIE SCANDIACA

                CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: GUŠTAFIK  JURAJ

                EXC. 2, Res.CAC

15          URIKA OD NEZDICKÉHO POTOKA, SPKP 1158, 30.12.2018

                O: ANDY Z HOLUBICKÉ STRÁNE M: SONY OD NEZDICKÉHO POTOKA

                CH: POLÁK MILAN MAJ: KRIŠKOVÁ  DANA

                EXC. 4

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

16          GISA BIELY KOSTOL, SPKP 1144, 30.04.2018

                O: ORAN WK-SB M: CERA RICHARD SLOVAKIA

                CH: ADÁMEK MARTIN MAJ: KOŽUŠKO ROMAN

                V.G. 3

17          KARRAMBA Z KARCZEWSKIEJ ZAGRODY, SPKP 1145, 21.01.2018

                O: PALADEN´S AFTER THE SMOKE CLEARS M: GAROTTA Z KARCZEWSKIEJ ZAGRODY

                CH: KARCZEWSKA MAGDA MAJ: RUSŇÁKOVÁ PATRÍCIA + GYEPES MARIÁN

                EXC. 2, Res.CAC

18          PICCOLA LUISA SCANDIACA, SPKP 1151, 07.05.2018

                O: ARISTANI'S KHEETAN M: MINI SWEET NALA SCANDIACA

                CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: ZATTOVICZ ROMAN

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

19          ANIMA DEL WINEPOINT, MET.POI.143/17, 21.04.2017

                O: DIO VOM KLEEBACHTAL M: CH PAWPRINT FLAMING SOUL

                CH: PÁL JÓZSEF MAJ: PÁL JÓZSEF

                EXC. 1, CAC

                     

 

ENGLISH SETTER - ANGLICKÝ SETER

Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK   -    Kruh/Ring 1

 

                      

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

20          LANAMORE FAITH FLAME FALCO, SPKP 715, 14.08.2019

                O: DARK REFLECTION SHADOW DOG M: ODETA OD ALPSKÉ PROTĚŽE

                CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

                EXC. 2

21          LANAMORE FAITH FLAME FERGUS, SPKP 711, 14.08.2019

                O: DARK RELFECTION SHADOW DOG M: ODETA OD ALPSKÉ PROTĚŽE

                CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

                EXC. 1, CAJC, VŠV ml 2020

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

22          LUCKSHERAY PURE SOUL, RKF 5528040, 18.04.2019

                O: SET´R RIDGE´S NATIONAL RECKONING M: FAIRRAY NIGHTMARE

                CH: CHERNYSHEVA TATIANA MAJ: DAŇKOVÁ HELENA

                EXC. 1, CAC

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

23          AUREL ARTHUR ZO SPLAVU Z HOSTE, SPKP 706, 15.10.2018

                O: KHYANNES BUCKSHOT M: SÁRRÉTI DIAMOND FLOWER

                CH: MEZEI FRANTIŠEK MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

                EXC. 1, CAC

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

24          TRIN, CLP/AS/6299, 07.07.2017

                O: UNO ANTONIO ZELL BRANCCO M: DANKA

                CH: TOMIČ DUŠAN MAJ: VANŽUROVÁ SYLVA

                EXC. 1, CAC

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

25          FAIRRAY GIVE ME FIVE, ROI 16/86179, 30.03.2016

                O: FAIRRAY JETBOMBER M: FAIRRAY X X BUMBUM

                CH: SLEEGERS HANS MAJ: BOCSKORÁS PAVOL + PALOCSKA HENRIETT

                EXC. 1, CAC, BOS, VŠV 2020

26          VICTOR´S VERY VALENTINO SIMARILION, ÖHZB/ES 844, 30.03.2014

                O: CH QUITE A STAR VENATRISETT M: CIE SILVANUS PENELOPE

                CH: NAJSAREK A. U. E. MAJ: PREISSL ELISABETH

                EXC. 2, Res.CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

27          DUSTY DIAMOND VOM BUCHENFORST, JR 708429 ES, 01.06.2019

                O: WW 09 BLUE BALTIC´S ICEARTIST VICTOR M: LORAINE OD BRESTOVAČKE ELI

                CH: RADIĆ MILOŠ MAJ: PREISSL ELISABETH + KUCHTA JAN

                EXC. 2

 

28          EXPENSIVE STONE AMETYST, MET.AS.6527/19, 06.07.2019

                O: FAIRRAY GIVE ME FIVE M: FAIRRAY KEEP ON DANCING

                CH: PÁLOCSKA HENRIETT MAJ: BOCSKORÁS PAVOL + BOCSKORAS PAVOL

                EXC. 1, CAJC, Junior BOB, VŠV ml 2020

 

29          LANAMORE FAITH FLAME FALLON, SPKP 718, 14.08.2019

                O: DARK REFLECTION SHADOW DOG M: ODETA OD ALPSKÉ PROTĚŽE

                CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: ROBOTA MICHAL + ŠKRIPKOVÁ ALENA

                EXC. 3

 

30          LANAMORE FAITH FLAME FLAVIOLA, SPKP 720, 14.08.2019

                O: DARK REFLECTION SHADOW DOG M: ODETA OD ALPSKÉ PROTĚŽE

                CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

                EXC. 4

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

31          SHEILLA MORRISON, CLP/AS/6391, 08.09.2018

                O: LEGO AMAZES ME SIMARILION M: SOPHIA LOREN MAGENTA IN BLUE

                CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: FABOVÁ SOŇA

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

32          FAIRRAY KEEP ON DANCING, ROI 17/47001, 27.01.2017

                O: LOVEFINDER LOGAN RAVANDLIL M: FAIRRAY TEQUILA

                CH: SLEEGERS JOHANNES MAJ: BOCSKORÁS PAVOL + PÁLOCSKA HENRIETT

                EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2020

 

33          HANNA Z PÁNTIKOV, SPKP 694, 16.01.2017

                O: LAKI M: GINA Z PÁNTIKOV

                CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: GARAJOVÁ MARCELA

                EXC. 2, Res.CAC

 

34          TENNESSEE MORRISON, CLP/AS/6398, 13.09.2018

                O: KHYANNES BUCKSHOT M: JANIS JOPLIN MORRISON

                CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: LEPAŘOVÁ RŮŽENA

                EXC. 3

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

35          COCO CHANEL LANAMORE LYMARKOS, SPKP 699, 05.06.2017

                O: KADON HERE´S DUNLEY CHARISMATIC M: LATIN LOVER SNOW ON THE SAHARA

                CH: KOSTELNÍK MARTIN MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

                EXC. 1, CAC

               

 

GORDON SETTER

Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK   -    Kruh/Ring 1

 

                  

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

36          CORAL REEF DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 459, 02.06.2019

                O: BLACK SCOTTISH GIN SHADOW DOG M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: BENKOVSKÁ NAĎA + VYKOUKALOVÁ DIANA

                ABS.

37          CRIMSON TIDE DARK HOUSE OF GORDONS, CLP/GS/6958, 02.06.2019

                O: BLACK SCOTTISH GIN SHADOW DOG M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: MOTYKOVÁ LIBUŠE

                EXC. 2

38          HERO Z DVORKU ČAMOURKU, CLP/GS/6942, 16.10.2019

                O: IGOR DE LA CAMPAGNE GRAVEE M: ELZA Z DVORKU ČAMOURKU

                CH: MORAVCOVÁ JIRŘNA MAJ: ČAJKOVIČ ROMAN

                EXC. 1, CAJC, VŠV ml 2020

39          KING OF BLACK STYLE ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6887, 14.04.2019

                O: BLACK SCOTTISCH GIN SHADOW DOG M: EBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN

                CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: ŘEHULKA PETR

                ABS.

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

40          COLOMBO SCOTT PEARL MORAVIA, SPKP 457, 01.04.2019

                O: CELTIC FROST KOCHANEJ EMILKI M: BEITRIS PEARL MORAVIA

                CH: VAJDÍKOVÁ JANA MAJ: RUSŇÁKOVÁ PATRÍCIA + KOTMAN MICHAL

                EXC. 1, CAC

41          HERO D'ARTAGNAN Z WENYTRY, CLP/GS/6860, 04.01.2019

                O: KAIRRO Z ŽELEČKY M: COLEEN NELI Z WENYTRY

                CH: VOJÁČKOVÁ MONIKA MAJ: VOJÁČKOVÁ MONIKA

                EXC. 3

42          HERO PORTHOS Z WENYTRY, SPKP 458, 04.01.2019

                O: KAIRRO Z ŽELEČKY M: COLEEN NELI Z WENYTRY

                CH: VOJÁČKOVÁ MONIKA MAJ: CIGÁNEK KAROL

                EXC. 2, Res.CAC

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

43          ATOS OD DŘEVEŠSKÉHO POTOKA, SPKP 456, 17.06.2018

                O: CANALL LOVEC Z GORDONU M: DAYA Z DVOURKU ČAMOURKU

                CH: BŘÍZA LADISLAV MAJ: JANSKÝ MATÚŠ

                EXC. 1, CAC

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

44          CHARLIE CHAPLIN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6716, 28.09.2016

                O: SUNSETTER´S SING ´O´ THE TIMES M: CELTIC CARPEDIEM SAMARKAN KOCHANEJ EMILKI

                CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: RADIČ KLÁRA

                EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2020

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

45          DREAM BELIEVER KOCHANEJ EMILKI, PKR.VII-15574, 14.12.2015

                O: BRODRUGGAN BLACK KNIGHT M: ROSALIE VON DER WILDEN HORDE

                CH: SKLORZ GRZEGORZ MAJ: SKLORZ MARIOLA

                EXC. 2, Res.CAC

46          I´M SCOTTISH SIR ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6781, 03.10.2017

                O: JASPER BLACK IVY M: EBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN

                CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: SOŠKOVÁ SYLVA

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

47          LOLLOBRIGIDA-LUI ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6978, 10.03.2020

                O: HARLEY DAVIDSON UNDER SETT M: HORNET PEARL MACLEOD ÁRES ŠAMARKAN

                CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA

                V.P. 1

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

48          FAZER MANON LESCAUT, CLP/GS/6961, 03.02.2020

                O: YENNADON LOCHAN AT RUBYMOON M: CAFFÉ RACER MANON LECAUT

                CH: NEDAVAŠKOVÁ ZUZANA MAJ: NEDAVAŠKA VLASTISLAV

                V.P. 1

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

49          CENTURY CHILD DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 464, 02.06.2019

                O: BLACK SCOTTISH GIN SHADOW DOG M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: BENKOVSKÁ NAĎA

                EXC. 2

50          SHERWIN´S OILILY, SPKP 468, 10.03.2019

                O: SHERWIN´S HIGHLIGHT M: SHERWIN´S FELLINI

                CH: SCHNEIDER MARCUS MAJ: RADIČ KLÁRA

                EXC. 1, CAJC, Junior BOB, VŠV ml 2020

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

51          GORDON-SETT STYLE LOLLIPOP, CLP/GS/6908, 04.11.2018

                O: GOANGO BLACK FULL OF LIFE M: GORDON-SETT STYLE HONEY FUNNY

                CH: ORLYK KATERYNA MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA + ORLYK KATERYNA

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

52          BEAUTY OF THE BEST DARK HOUSE OF GORDONS, CLP/GS/6832, 26.01.2018

                O: BLACK SCOTTISH GIN SHADOW DOG M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: MOTYKOVÁ LIBUŠE

                EXC. 2, Res.CAC

53          ELIS Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ, CLP/GS/6818, 25.05.2018

                O: DREAM BELIEVER KOCHANEJ EMILKI M: BERETTA Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ

                CH: VYBÍRALOVÁ KAROLÍNA MAJ: HAMAROVÁ BARBARA

                ABS.

54          ICE TEA KOCHANEJ EMILKI, PKR.VII-17436, 21.05.2018

                O: TRISETER CELTIC ICE M: ROSALIE VON DER WILDEN HORDE

                CH: SKLORZ MARIOLA MAJ: SKLORZ MARIOLA

                EXC. 1, CAC, BOS, VŠV 2020

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

55          REVOLUTION BREEZE SMASHING PUMPKIN, CLP/GS/6760, 04.02.2017

                O: SILENT NORTH EYE CON M: YUKKI HILL TO KISS AND TO HUG

                CH: CIECHAŃSKA ANNA MAJ: HORÁKOVÁ KLÁRA

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

56          ALILA OF BLACK TAN SETTERS, SPKP 421, 28.08.2014

                O: ZIR Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ M: BESSY-CAIRA Z DVORKU ČAMOURKU

                CH: ČERNOKOVÁ AGÁTA MAJ: HAMAROVÁ BARBARA

                EXC. 3

57          GABBANA BLACK IVY, SPKP 442, 25.02.2018

                O: LUDSTAR GRISSOM M: LULLABY BLACK IVY

                CH: WITKOWSKA AGATA MAJ: BARAK ANIKÓ

                EXC. 1, CAC

58          OLDMANSION AVALON DAZZLE, CLP/GS/6775, 24.05.2017

                O: DRUMDAROCH BEAMERS RUN M: MY OH MY BLACK LOFTY

                CH: HALLAP TRIIN MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA + HLLAP TRIIN

                EXC. 2, Res.CAC

                     

 

IRISH RED AND WHITE SETTER - ÍRSKY SETER ČERVENO-BIELY

Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK   -    Kruh/Ring 1

 

                   

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

59          CORNADORE BELO, PKR.VII-17764, 12.10.2018

                O: REDWHITESILK GUNPOWDER M: CORRANROO CAROLINE

                CH: ROJEK JUSTYNA MAJ: ROJEK JUSTYNA

                EXC. 1, CAC, BOS, VŠV 2020

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

60          ARON Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU, CLP/RWS/353, 19.03.2018

                O: ROLF Z LUKOVSKÝCH LÁNŮ M: MC GILLICUDDYS LUCY

                CH: SEDLÁKOVÁ JANA MAJ: SEDLÁKOVÁ JANA

                EXC. 1, CAC

61          ATHOS Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU, CLP/RWS/351, 19.03.2018

                O: ROLF Z LUKOVSKÝCH LÁNŮ M: MC GILLICUDDY´S LUCY

                CH: SEDLÁKOVÁ JANA MAJ: HVĚZDOVÁ KATEŘINA

                EXC. 2, Res.CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

62          RHIANNON DE LA COUR SAINT FLORENT, LOF 7 S.I.R.B 199/0, 22.02.2020

                O: LARGO DU VAL DES MORDOREES M: MITSOUKO DE LA COUR SAINT FLORENT

                CH: FORSTER CATHY MAJ: JEDLIČKOVÁ PETRA

                V.P. 1

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

63          LANAMORE GREAT GRACE GORDANA, SPKP 49, 16.12.2019

                O: ARON Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU M: BELLANICE ARTEGERD

                CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

                V.P. 1

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

64          CORNADORE BURICA, PKR.VII-17765, 12.10.2018

                O: REDWHITESILK GUNPOWDER M: CORRANROO CAROLINE

                CH: ROJEK JUSTYNA MAJ: ROJEK JUSTYNA

                EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2020

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

65          AMÁLKA Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU, CLP/RWS/354, 19.03.2018

                O: ROLF Z LUKOVSKÝCH LÁNŮ M: MC GILLICUDDY´S LUCY

                CH: SEDLÁKOVÁ JANA MAJ: SEDLÁKOVÁ JANA

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

66          CHEVONNE SHADOW DOG, CLP/RWS/358, 26.05.2018

                O: ROLLING STONE JUNIOR SHADOW DOG M: MUIREANN SHADOW DOG

                CH: GNYP-NOSAL JUDYTA MAJ: KADĚROVÁ YWETA

                EXC. 1, CAC

                     

 

IRISH RED SETTER - ÍRSKY SETER ČERVENÝ

Rozhodca/Judge  MARIÁN KONEČNÝ, SK   -    Kruh/Ring 1

 

                     

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

67          EIGHTER WILD SHAMROCK, SPKP 1978, 23.05.2019

                O: CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU M: ABBEY WILD SHAMROCK

                CH: CEROVSKÁ BEATA A LADISLAV MAJ: CEROVSKÁ BEATA + TREBUĽA JAROSLAV

                EXC. 3

68          ERY WILD SHAMROCK, SPKP 1977, 23.05.2019

                O: CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU M: ABBEY WILD SHAMROCK

                CH: CEROVSKÁ BEÁTA + LADISLAV MAJ: LENGÁL SIMONA

                EXC. 1, CAJC, VŠV ml 2020

69          GLIMMER NOBLESSE DELIVER MY MESSAGE, PKR.VII-18117, 07.05.2019

                O: DUBLINER WATERPROOF M: GLIMMER NOBLESSE ALWAYS THE PRINCESS

                CH: WOJCIK MAKSYMIEC EWA & GLONEKOVA BRONISLAVA MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA + BÁB VERONIKA

                EXC. 2

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

70          GIMAC MAX, CLP/IS/16686, 20.01.2019

                O: GIMAC WILLY M: GIMAC ESTER

                CH: COCOZZA GUISEPPE MAJ: POLÁKOVÁ JULIE

                EXC. 1, CAC

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

71          CALVIN CLEIN THE RED-HOT STAR, MET.IS.8663/H/18, 08.08.2017

                O: SUNGARAH POSER M: BEAUTY BELLY THE RED-HOT STAR

                CH: CHUDÝ KRISTIÁN MAJ: CHUDÝ KRISTIÁN + MOLNAR PETRA

                EXC. 1, CAC, BOS, VŠV 2020

72          GLIMMER NOBLESSE CLOUD DANCER, PKR.VII-18346, 27.05.2018

                O: COPPER´S RIDDARSPORRE M: COPPER´S MAGIC GLIMMER

                CH: GLONEKOVÁ BRONISLAVA MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA + WÓJCIK MAKSYMIEC EWA

                EXC. 2, Res.CAC

73          QASH JAY SLOVAK BASE, SPKP 1843, 02.08.2013

                O: COPPER´S SCONES´N´JAM M: KANKÁN JAY SLOVAK BASE

                CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA

                EXC. 4

74          VINCENT VEGA JAY SLOVAK BASE, SPKP 1945, 21.03.2018

                O: AT THE TOP OF THE WORLD  IRISH DEVILS M: STELLAR CLUSTERS JAY SLOVAK BASE

                CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: TREPAČOVÁ REBEKA JANA

                EXC. 3

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

75          ALAN Z LUKOVEČSKÉHO REMÍZU, CLP/IS/16428, 28.05.2017

                O: ARAMIS APOLLY MORAVIA M: CLOTILDE Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU

                CH: VÁCLAVÍK JAN MAJ: KASPŘÍK JAN

                EXC. 1, CAC

76          TREASURE ISLAND FROM CRAWFORD LAND, MET.IS.8584/18, 18.03.2018

                O: PRIVILEGE FROM CRAWFORD LAND M: MON CHERIE FROM CRAWFORD LAND

                CH: STÁJER ÉVA MAJ: BOGLÁRKA TAMÁS

                EXC. 2, Res.CAC

77          TYSON JAY SLOVAK BASE, SPKP 1889, 10.02.2016

                O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: LARA JAY SLOVAK BASE

                CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA

                EXC. 3

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

78          ARAMIS APOLLY MORAVIA, CLP/IS/15762, 09.09.2012

                O: NEIVEN AMOR´S ARROW M: MIRA Z BOLEŠINSKÉ HŮRKY

                CH: POLÝNKOVÁ ADRIANA MAJ: KASPŘÍK JAN

                EXC. 1

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

79          ERKINA WILD SHAMROCK, SPKP 1980, 23.05.2019

                O: CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU M: ABBEY WILD SHAMROCK

                CH: CEROVSKÍ BEATA A LADISLAV MAJ: CEROVSKÁ BEATA

                EXC. 4

80          GLIMMER NOBLESSE DARLING HURRY UP, PKR.VII-18111, 07.05.2019

                O: DUBLINER WATERPROOF M: GLIMMER NOBLESSE ALWAYS THE PRINCESS

                CH: WÓJCIK-MAKSYMIEC E. & GLONEKOVÁ B. MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA

                EXC. 1, CAJC, Junior BOB, VŠV ml 2020

81          JOJKA IJAGA SLOVAKIA, SPKP 1985, 29.05.2019

                O: APOLLO APOLLY MORAVIA M: GRIA ČERVENÝ VÍTR

                CH: JANSKÝ JOZEF MAJ: JANSKÝ JOZEF

                EXC.

82          WAIKIKI JAY SLOVAK BASE, SPKP 1969, 16.04.2019

                O: RIVERWOOD PLEASED AS PUNCH M: SAPHIRE JAY SLOVAK BASE

                CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SZORÁDOVÁ KLAUDIA

                EXC. 3

83          WINNIE JAY SLOVAK BASE, SPKP 1973, 16.04.2019

                O: RIVERWOOD PLEASED AS PUNCH M: SAPHIRE JAY SLOVAK BASE

                CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

                EXC. 2

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

84          FAIRHAVEN IVORY, MET.IS.8640/H/19, 26.01.2019

                O: APPLEGROVE I AM THE DRAGON'S AID M: FAIRHAVEN TWILIGHT SAGA

                CH: HOLM LOUISE MAJ: BOGLÁRKA TAMÁS

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

85          ELLARIA ELIMAR DOUBRAVA, SPKP 1950, 06.02.2018

                O: ABANDINUS ELIMAR DOUBRAVA M: EMILY FROM AVON FARM

                CH: BUREŠOVÁ LENKA MAJ: DREŠKA VLADIMÍR + DREŠKOVÁ DOMINIKA

                EXC. 2, Res.CAC

86          HERMI Z LUHOVÉ SEČE, CLP/IS/16466, 13.09.2017

                O: CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU M: HERA ČERVENÝ VÍTR

                CH: CAHLÍK ARNOŠT MAJ: FATRANSKÁ DANIELA

                G.

87          VICTORIA JAY SLOVAK BASE, SPKP 1948, 21.03.2018

                O: AT THE TOP OF THE WORLD IRISH DEVILS M: STELLAR CLUSTERS JAY SLOVAK BASE

                CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: JULÉNY TOMANOVÁ JANA

                EXC. 1, CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

88          AGUILERA Z JARKINHO ÚDOLIA, SPKP 1814, 28.07.2012

                O: COPPER´S SCONES´N´JAM M: KAROLIN JEY SLOVAK BASE

                CH: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA

                ABS.

89          GLIMMER NOBLESSE ALWAYS THE PRINCESS, PKR.VII-17818, 30.03.2014

                O: GARDEN STAR´S RED BULL M: COPPER´S MAGIC GLIMMER

                CH: GLONEKOVÁ BRONISLAVA  MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA + WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA

                EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2020

90          STELLAR CLUSTERS JAY SLOVAK BASE, SPKP 1879, 23.09.2014

                O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: ICH LARA JAY SLOVAL BASE

                CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

                EXC. 2, Res.CAC

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

91          BELINE WILD SHAMROCK, SPKP 1854, 27.02.2014

                O: GARDEN STAR´S ROYAL LEGEND M: LADY JAY SLOVAK BASE

                CH: CEROVSKÁ BEATA & LADISLAV MAJ: CEROVSKÁ BEATA + CEROVSKÝ LADISLAV

                EXC. 1

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

92          GARDEN STAR´S IRISH TOFFIFEE, SPKP 1805, 26.12.2010

                O: GARDEN STAR´S ROYAL LEGEND M: GARDEN STAR´S FERRERO ROCHER

                CH: TÓTH LÁSZLÓ MAJ: CHUDÝ KRISTIÁN + CHUDÁ ZUZANA

                EXC. 1, VŠV vet 2020

 


VÝSLEDKY ZÁVEREČNÝCH SÚŤAŽÍ

FINAL COMPETITION RESULTS

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · BEST MINOR PUPPY (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
47 GORDON SETTER
S/F LOLLOBRIGIDA-LUI ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6978, 10.03.2020
CH: ŠČUDLOVÁ MARTA, MAJ: ŠČUDLOVÁ MARTA


NAJKRAJŠÍ DORAST · BEST PUPPY (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
48 GORDON SETTER
S/F FAZER MANON LESCAUT, CLP/GS/6961, 03.02.2020
CH: NEDAVAŠKOVÁ ZUZANA, MAJ: NEDAVAŠKA VLASTISLAV

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV · BEST BRACE (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
SEDLÁKOVÁ JANA, CZ - IRISH RED AND WHITE SETTER
ARON Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU * AMÁLKA Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA · BEST BREEDER'S GROUP (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
IRISH RED SETTER - WILD SHAMROCK - CHOVATEĽ: CEROVSKÍ BEATA A LADISLAV

NAJKRAJŠÍ JEDINEC TR. ČESTNEJ · HONOUR CLASS BIS (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
91 IRISH RED SETTER
S/F BELINE WILD SHAMROCK, SPKP 1854, 27.02.2014
CH: CEROVSKÁ BEATA & LADISLAV, MAJ: CEROVSKÁ BEATA + CEROVSKÝ LADISLAV

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · BEST VETERAN (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
92 IRISH RED SETTER
S/F GARDEN STAR´S IRISH TOFFIFEE, SPKP 1805, 26.12.2010
CH: TÓTH LÁSZLÓ, MAJ: CHUDÝ KRISTIÁN + CHUDÁ ZUZANA

NAJKRAJŠÍ PRACOVNÝ PES / BEST WORKING DOG (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
44 GORDON SETTER
P/M CHARLIE CHAPLIN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6716, 28.09.2016
CH: ŠČUDLOVÁ MARTA, MAJ: RADIČ KLÁRA

JUNIOR BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
1
28 ENGLISH SETTER
S/F EXPENSIVE STONE AMETYST, MET.AS.6527/19, 06.07.2019
CH: PÁLOCSKA HENRIETT, MAJ: BOCSKORÁS PAVOL + BOCSKORAS PAVOL
2
80 IRISH RED SETTER
S/F GLIMMER NOBLESSE DARLING HURRY UP, PKR.VII-18111, 07.05.2019
CH: WÓJCIK-MAKSYMIEC E. & GLONEKOVÁ B., MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA
3
1 ENGLISH POINTER
P/M BENY NATYAVE GROVE, CLP/POI/11656, 12.08.2019
CH: JANČKOVÁ LENKA, MAJ: HUBKA JURAJ
4
50 GORDON SETTER
S/F SHERWIN´S OILILY, SPKP 468, 10.03.2019
CH: SCHNEIDER MARCUS, MAJ: RADIČ KLÁRA

BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: Marián Konečný, SK)
1
89 IRISH RED SETTER
S/F GLIMMER NOBLESSE ALWAYS THE PRINCESS, PKR.VII-17818, 30.03.2014
CH: GLONEKOVÁ BRONISLAVA , MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA + WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA
2
44 GORDON SETTER
P/M CHARLIE CHAPLIN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6716, 28.09.2016
CH: ŠČUDLOVÁ MARTA, MAJ: RADIČ KLÁRA
3
32 ENGLISH SETTER
S/F FAIRRAY KEEP ON DANCING, ROI 17/47001, 27.01.2017
CH: SLEEGERS JOHANNES, MAJ: BOCSKORÁS PAVOL + PÁLOCSKA HENRIETT
4
13 ENGLISH POINTER
S/F CLARYSA ZE ŠTÍPEK, CLP/POI/11593, 18.02.2019
CH: MÜLLEROVÁ MARTINA, MAJ: MÜLLEROVÁ MARTINA
5
64 IRISH RED AND WHITE SETTER
S/F CORNADORE BURICA, PKR.VII-17765, 12.10.2018
CH: ROJEK JUSTYNA, MAJ: ROJEK JUSTYNA