Výsledky: 05.08.2018 - TRNAVA - KAMENNÝ MLYN

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA POINTROV A SETROV

skupina/group FCI - 7

Rozhodca/Judge MARIÁN KORIC (SK)

ENGLISH POINTER - ANGLICKÝ POINTER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

1 PRIVATE INDEPENDENCE PEPE, JR 708279 PO, 06.04.2018

O: VARGA OD DOSE M: B-REA

CH: TODOROVIC NIKOLA MAJ: TURZO JÁNOS

V.P. 1

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

2 ALL ALL ALL ARTEGERD, CLP/POI/11414, 27.06.2017

O: SOLIVIA'S WELL WELL WELL M: WHIPSPAN OF LEGACY

CH: ROKUSKOVA RENÁTA MAJ: THIEL PAVEL

ABS.

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

3 ARRES Z GAŠPARÍKOVHO DVORA, SPKP 1116, 01.02.2017

O: OLIVER ZE ŠTÍPEK M: NELA SOMOLA

CH: GAŠPARÍK TOMÁŠ MAJ: CEHLÁRIKOVÁ SIMONA

EXC. 1

4 ATOM DEL WINEPOINT, MET.POI.141/17, 21.04.2017

O: DIO VOM KLEEBACHTAL M: PAWPRINT FLAMING SOUL

CH: PÁL JÓZSEF MAJ: LICHÝ MIROSLAV

WITHOUT GRADE

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

5 DART Z HELMU, SPKP 1119, 22.05.2013

O: ORT Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY M: LEA ZE SRNÍNA

CH: KUCHTA LADISLAV MAJ: GÁLL LADISLAV

EXC. 2, Res.CAC

6 SÁREGRESI KOOL WHITE LEMONIE, MET.POI.92/16, 16.06.2016

O: SÁREGRESI INFINITE LOVE IN THE MIST M: VERNUM VENTULUS BE DADDY´S PRIDE

CH: GYÁRFÁS MARIANNE MAJ: TURZO JÁNOS

EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2018

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

7 ADON DEL WINEPOINT, MET.POI.138/17, 21.04.2017

O: DIO VOM KLEEBACHTAL M: CH PAWPRINT FLAMING SOUL

CH: PÁL JÓZSEF MAJ: PÁL JÓZSEF

V.G. 1

8 ANOOK ZE ŠTÍPEK, CLP/POI/11205, 25.06.2015

O: AJZON Z HALIKARNASU M: ODETA ZE ŠTÍPEK

CH: MÜLLER LUDEK MAJ: MÜLLEROVÁ MARTINA

ABS.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

9 PANDORA, JR708281PO, 06.04.2018

O: VARGA OD DOSE M: B-REA

CH: TODOROVIC NIKOLA MAJ: SCHINDLER GABRIELE

V.P. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

10 IDA Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY, SPKP 1135, 10.06.2017

O: ARGO Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY M: VEGGIE Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY

CH: DRÁBEK JIRÍ MAJ: GAŠPAR RASTISLAV

EXC. 1

11 ORIGINAL KATE SCANDIACA, SPKP 1132, 17.05.2017

O: ORAN WK-SB M: LITTLE CHOCO-ELLIE SCANDIACA

CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: ŠMEHÝLOVÁ JANA

V.G. 2

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

12 WORLD´S END DREAMY ANGEL DESTINY, OHZB EP 936, 04.05.2015

O: CLAYPOND´S SARESS M: WORLD´S END AURORA SNOW ANGEL

CH: MAYER WOLFGANG & KATHRYN JANE MAJ: SCHINDLER GABRIELE

EXC. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

13 AMADEA DEL WINEPOINT, MET.POI.144/17, 21.04.2017

O: DIO VOM KLEEBACHTAL M: CH PAWPRINT FLAMING SOUL

CH: PÁL JÓZSEF MAJ: PÁL JÓZSEF

EXC. 1, CAC, BOS, VŠV 2018

 

ENGLISH SETTER - ANGLICKÝ SETER

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

14 ASLAN LIKE AN ANGEL ROYAL SETTER, CLP/AS/6241, 19.01.2016

O: ARTUSH MANDYGOLD M: LATIN LOVER MADELEINE

CH: HÜNEROVÁ ADÉLA MAJ: THIEL PAVEL

ABS.

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

15 KHYANNES BUCKSHOT, SPKP 684, 25.03.2015

O: Q.DARSY SA BEDEMA M: AURA AURIFEROUS RIVER OTAVA

CH: SZÖKE TIMEA MAJ: KRUCAYOVÁ IVETA

EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

16 COCO CHANEL LANAMORE LYMARKOS, SPKP 699, 05.06.2017

O: KADON HERE´S DUNLEY CHARISMATIC M: LATIN LOVER SNOW ON THE SAHARA

CH: KOSTELNÍK MARTIN MAJ: KRUCAYOVÁ IVETA

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOS, VŠV ml 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

17 ODETA OD ALPSKÉ PROTEŽE, SPKP 685, 30.07.2015

O: OMAR Z KRZÁKU M: GRETTA OD ALPSKÉ PROTEŽE

CH: JOHANÍKOVÁ BEDNÁROVÁ JANA MAJ: KRUCAYOVÁ IVETA

EXC. 1

 

GORDON SETTER

 

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

18 BRUTUS DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 435, 26.01.2018

O: BLACK SCOTTISH GIN SHADOW DOG M: AMELIE DARK HOUSE OF GORDONS

CH: BENKOVSKÁ NADA MAJ: CAJKOVIC ROMAN + CAJKOVICOVÁ DANICA

PROM.

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

19 I'M BET I AM BETTER ÁRES ŠAMARKAN, SPKP 434, 03.10.2017

O: JASPER BLACK IVY M: EBONY PEARL ARES ŠAMARKAN

CH: ŠCUDLOVÁ MARTA MAJ: VALIGA FRANTIŠEK

V.G. 2

20 I’M BLACK IRON MAN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6778, 03.10.2017

O: JASPER BLACK IVY M: EBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN

CH: ŠCUDLOVÁ MARTA MAJ: RADIC KLÁRA

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, VŠV ml 2018

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

21 CHARLIE CHAPLIN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6716, 28.09.2016

O: SUNSETTER´S SING ´O´ THE TIMES M: CELTIC CARPEDIEM SAMARKAN KOCHANEJ EMILKI

CH: ŠCUDLOVÁ MARTA MAJ: RADIC KLÁRA

EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2018

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

22 QUICK SILVER FROM THE NOBLE FRIENDS, N.H.S.B. 3000159, 06.04.2015

O: LIRIC XCALIBER M: MYSTIC MOON FROM THE NOBLE FRIENDS

CH: BOOIJ MARCELLA MAJ: TRUCHLÁ RENATA

V.G. 1

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

23 ANTHONY SCOTCH DO POLE, CLP/GS/6463/14, 18.03.2013

O: MISTY LAKE´S NEVER SAY NEVER M: MARIA MATILDE SCOTCH DAMA KRKONOŠE

CH: HEJZLAR ZDENEK MAJ: FIALA LUBOMÍR

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

24 GABBANA BLACK IVY, PKR.VII-17139 , 25.02.2018

O: LUDSTAR GRISSOM M: LULLABY BLACK IVY

CH: WITKOWSKA AGATA MAJ: BARAK ANIKÓ

V.P. 1

 

IRISH RED AND WHITE SETTER - ÍRSKY SETER ČERVENO-BIELY

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

25 ATHOS Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU, CLP/RWS/351, 19.03.2018

O: ROLF Z LUKOVSKÝCH LÁNU M: MC GILLICUDDY´S LUCY

CH: SEDLÁKOVÁ JANA MAJ: SEDLÁKOVÁ JANA

V.P. 1

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

26 LANAMORE ALPHA EDITION ANGELO, SPKP 14, 18.11.2016

O: VISTADOR BOHEMIAN M: BELLANICE ARTEGERD

CH: KRUCAYOVÁ IVETA MAJ: KRUCAYOVÁ IVETA

V.G. 1

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

27 SAFÍR Z LUKOVSKÝCH LÁNU, CLP/RWS/288, 02.01.2014

O: LOHMANN´S BERNSTEIN M: DALRIACH PROUD MARY

CH: ŠRÁMEK CESTMÍR MAJ: HVEZDOVÁ KATERINA

V.G. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

28 AMÁLKA Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU, CLP/RWS/354, 19.03.2018

O: ROLF Z LUKOVSKÝCH LÁNU M: MC GILLICUDDY´S LUCY

CH: SEDLÁKOVÁ JANA MAJ: SEDLÁKOVÁ JANA

V.P. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

29 KEIRA SHADOW DOG, PKR.VII-16762, 10.06.2017

O: MASTER BOY SHADOW DOG M: AIOBHE SHADOW DOG

CH: GNYP ROBERT & BEATA MAJ: HRONEC MARIÁN + GNYP-NOSAL JUDYTA

V.G. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

30 LANAMORE ALPHA EDITION ABASHA, SPKP 20, 18.11.2016

O: VISITADOR BOHEMIAN M: BELLANICE ARTEGERD

CH: KRUCAYOVÁ IVETA MAJ: STRAKOŠ RASTISLAV

V.G. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

31 LANAMORE ALPHA EDITION AREEN, SPKP 17, 18.11.2016

O: VISTADOR BOHEMIAN M: BELLANICE ARTEGERD

CH: KRUCAYOVÁ IVETA MAJ: VICIAN RADOSLAV

EXC. 1

 

IRISH RED SETTER - ÍRSKY SETER ČERVENÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

32 SILVER STAR BONUNI, PKR.VII-17102, 07.02.2018

O: GARDEN STAR'S RED BULL M: KINGDOM OF LOVE ALL IRISH GOLD

CH: ROGÓZ AGNIESZKA MAJ: ROGÓZ AGNIESZKA

V.P. 1

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

33 ALAN Z LUKOVECSKÉHO REMÍZU, CLP/IS/16428, 28.05.2017

O: ARAMIS APOLLY MORAVIA M: CLOTILDE Z BREVNOVSKÉHO VRCHU

CH: VÁCLAVÍK JAN MAJ: KASPRÍK JAN

EXC. 1, CAJC, VŠV ml 2018

34 ANAKIN SKYWALKER FROM CRAWFORD LAND, MET.IS.8518/17, 24.06.2017

O: MILLENIUM FALCON FROM CRAWFORD LAND M: CRAWFORD JUST A DREAM "TARA"

CH: STÁJER ÉVA MAJ: TURZO JÁNOS

EXC. 2

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

35 UDO GORO JOKRAN, CLP/IS/16326, 11.11.2016

O: PAD ZE SRBECKÝCH LUHU M: CARMEN CRISTINE MAHAGONY PAW

CH: KRATOCHVÍL JOSEF MAJ: FATRANSKÁ DANIELA

EXC. 1

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

36 GARDEN STAR´S IRISH BASTIEN, MET.SZK.IS8380/15, 22.07.2015

O: IRISHTOWN ECLIPSE OF THE MOON M: GARDEN STAR´S IRISH SALSA

CH: TÓTH LÁSZLÓ MAJ: ŠKREKO ANTON + ŠKREKOVÁ FODOROVÁ LÍVIA

EXC. 2, Res.CAC

37 QASH JAY SLOVAK BASE, SPKP 1843, 02.08.2013

O: COPPER´S SCONES´N´JAM M: KANKÁN JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: GORELCÍKOVÁ JAROSLAVA

EXC. 3

38 TYSON JAY SLOVAK BASE, SPKP 1889, 10.02.2016

O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: LARA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: GORELCÍKOVÁ JAROSLAVA

EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

39 ARAMIS APOLLY MORAVIA, CLP/IS/15762, 09.09.2012

O: NEIVEN AMOR´S ARROW M: MIRA Z BOLEŠINSKÉ HURKY

CH: POLÝNKOVÁ ADRIANA MAJ: KASPRÍK JAN

EXC. 3

40 BEATTY WILD SHAMROCK, SPKP 1851, 27.02.2014

O: GARDEN STAR´S ROYAL LEGEND M: LADY JAY SLOVAK BASE

CH: CEROVSKÁ BEÁTA A LADISLAV MAJ: BEZÁKOVÁ BIANKA

EXC. 2, Res.CAC

41 ROGER FEDERER JAY SLOVAK BASE, SPKP 1869, 18.08.2014

O: INDIAN BOY JAY SLOVAK BASE M: CHARDONNAY JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: ŠKREKO ANTON + ŠKREKOVÁ FODOROVÁ LÍVIA

EXC. 1, CAC, BOB, VŠV 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

42 SHINING STAR BONUNI, PKR.VII-17103, 07.02.2018

O: GARDEN STAR'S RED BULL M: KINGDOM OF LOVE ALL IRISH GOLD

CH: ROGÓZ AGNESZKA MAJ: ROGÓZ AGNIESZKA

V.P. 1

43 VICTORIA JAY SLOVAK BASE, SPKP 1948, 21.03.2018

O: AT THE TOP OF THE WORLD IRISH DEVILS M: STELLAR CLUSTERS JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: JULÉNY TOMANOVÁ JANA

PROM.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

44 CHASING FANTASY Z ARISLANDU, CLP/IS/16514, 08.05.2017

O: CHASE CINAMMON´S M: LASTERFIELD LUCKY CARD GAME Z ARISLANDU

CH: KONKIEL JADWIGA MAJ: ZOUHAROVÁ JANA

EXC. 2

45 UK VICTORY JAY SLOVAK BASE, SPKP 1929, 03.08.2017

O: AT THE TOP OF THE WORLD IRISH DEVILS M: ICH LARA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, VŠV ml 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

46 CINNAMON DAISY RAIN, SPKP 1942, 19.04.2017

O: KARMINO MADE OLEANDER M: ARTEMIS ELIMAR DOUBRAVA

CH: BOCKOVÁ HANA MAJ: HETESIOVÁ MARTINA

EXC. 2, Res.CAC

47 DORRIE ZO ZLATEJ DOLINY, SPKP 1915, 16.04.2017

O: INDIAN BOY JAY SLOVAK BASE M: WELIKA REDWEED

CH: ŠLACHTOVÁ DAGMAR MAJ: ŠLACHTOVÁ DAGMAR

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

48 ALBA LORDDOG, SPKP 1909, 02.08.2016

O: SANGARAH POSER M: MARIA SHARAPOVA Z ARISLANDU

CH: LORENC RASTISLAV MAJ: ADAMCÍK ŠTEFAN

EXC. 1, CAC

49 YUCCA MADRA RUA, PKR.VII-16571, 27.04.2017

O: GARDEN STAR'S IRISH WRIGLEY M: GEAM OF SKY MISS OF THE BEAUTY

CH: KORENKIEWICZ IZABELA MAJ: ROGÓZ AGNIESZKA

V.G. 2

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

50 AIMEE WILD SHAMROCK, SPKP 1840, 24.06.2013

O: GARDEN STAR'S ROYAL LEGEND M: LADY JAY SLOVAK BASE

CH: CEROVSKÁ BEÁTA+LADISLAV MAJ: DRGONOVÁ DOMINIKA

ABS.

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

51 TARA JAY SLOVAK BASE, SPKP 1894, 10.02.2016

O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: LARA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: MORÁROVÁ DANICA

EXC. 1, CAC, BOS, VŠV 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

52 LARA JAY SLOVAK BASE, SPKP 1730, 20.05.2008

O: GARDEN STARS IRISH-VAGABOND M: CINDERELLA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

EXC. 1, VŠV vet 2018

 

VÝSLEDKY ZÁVEREČNÝCH SÚŤAŽÍ • FINAL COMPETITION RESULTS

 

NAJKRAJŠÍ PÁR PSOV · BEST BRACE (rozhodca/Judge: Marián Korič, SK)

1 KRUČAYOVÁ IVETA - ENGLISH SETTER

KHYANNES BUCKSHOT * COCO CHANEL LANAMORE LYMARKOS

 

NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA · BEST BREEDER'S GROUP (rozhodca/Judge: M. Korič, SK)

1 IRISH RED SETTER - SLOVAK BASE - CHOVATEĽ: SOJKOVÁ DAGMAR

 

NAJKRAJŠÍ MLADŠÍ DORAST · BEST MINOR PUPPY (rozhodca/Judge: Marián Korič, SK)

24 GORDON SETTER

S/F GABBANA BLACK IVY, PKR.VII-17139 , 25.02.2018

CH: WITKOWSKA AGATA, MAJ: BARAK ANIKÓ

 

NAJKRAJŠÍ VETERÁN · BEST VETERAN (rozhodca/Judge: Marián Korič, SK)

52 IRISH RED SETTER

S/F LARA JAY SLOVAK BASE, SPKP 1730, 20.05.2008

CH: SOJKOVÁ DAGMAR, MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

 

NAJKRAJŠÍ PRACOVNÝ JEDINEC VÝSTAVY (rozhodca/Judge: Marián Korič, SK)

23 GORDON SETTER

P/M ANTHONY SCOTCH DO POLE, CLP/GS/6463/14, 18.03.2013

CH: HEJZLAR ZDENĚK, MAJ: FIALA LUBOMÍR

 

JUNIOR BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: Marián Korič, SK)

1

16 ENGLISH SETTER

S/F COCO CHANEL LANAMORE LYMARKOS, SPKP 699, 05.06.2017

CH: KOSTELNÍK MARTIN, MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

2

45 IRISH RED SETTER

S/F UK VICTORY JAY SLOVAK BASE, SPKP 1929, 03.08.2017

CH: SOJKOVÁ DAGMAR, MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

3

20 GORDON SETTER

P/M I’M BLACK IRON MAN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6778, 03.10.2017

CH: ŠČUDLOVÁ MARTA, MAJ: RADIČ KLÁRA

 

BEST IN SHOW (rozhodca/Judge: Marián Korič, SK)

1

21 GORDON SETTER

P/M CHARLIE CHAPLIN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6716, 28.09.2016

CH: ŠČUDLOVÁ MARTA, MAJ: RADIČ KLÁRA

2

15 ENGLISH SETTER

P/M KHYANNES BUCKSHOT, SPKP 684, 25.03.2015

CH: SZÖKE TIMEA, MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

3

41 IRISH RED SETTER

P/M ROGER FEDERER JAY SLOVAK BASE, SPKP 1869, 18.08.2014

CH: SOJKOVÁ DAGMAR, MAJ: ŠKREKO ANTON + ŠKREKOVÁ FODOROVÁ