Na ako prvú výstavu v tomto roku sme sa vybrali do Olomouca (7.-9.1.2011). Posudzoval nás p. Ing.Miroslav Stanovský. Aj keď sme sa do bojov o Víťaza skupiny nedostali, náš malinký Zack (Garden Star´s RED BULL) sa v záverečných súťažiach nestratil a bol vybraný p. rozhodzom Václavíkom (CZ) ako najlepší mladý zo siedmej skupiny a v silnej konkurencii vyhral titul BIS Junior.
Bronislava Gloneková

Výsledky:

Írsky červený seter: 

769
Pes
mezitřída
Picasso  Cordarragh 
Janik Aleksandra
V1, CAC

770
Pes
třída pracovní
Desperado  Lofty 
Wójcik Ewa
V1, CAC, NV, BOB,III.BOG

771
Pes
třída vítězů
Lucky Luke  Irish Melody 
Wójcik Ewa
V2, res.CAC

774
Pes
třída dorostu
Amon  Elimar Doubrava 
Svobodová Lenka
VN1

775
Pes
třída mladých
Garten Star´s  Red Bull 
Gloneková Bronislava
V1, CAJC,Junior BOB,Junior BOG,BIS Junior

776
Pes
třída mladých
Hrabia  z Orszaku Chrobrego 
Cahlík Arnošt
V2

777
Pes
mezitřída
Ford  Červený vítr 
Šebela Oldřich
VD2

778
Pes
třída otevřená
Adonis  Everdene 
Kubátková Blanka
V1, CAC

779
Pes
třída vítězů
Icy Breeze Jay  Slovak Base 
Gloneková Bronislava
V1, CAC

780
Fena
třída dorostu
Amidala  Elimar Doubrava 
Svobodová Lenka
VN1

781
Fena
třída mladých
Aira  z Lesa království 
Kučerová Marie
V2

782
Fena
třída mladých
Bethany Lady  Everdene 
Němec Ondřej
V1, CAJC

783
Fena
mezitřída
Marilyn Jay  Slovak Base 
Coufal Jaromír
neúč.

784
Fena
třída otevřená
Arouse Admiration  Neiven 
Hulíková Kateřina
V1, CAC, NV

785
Fena
třída otevřená
Flea  Červený vítr 
Zeman Filip
V2, res. CAC

786
Fena
třída otevřená
Mira Bolešinská hůra 
Polýnková Adriana
VD4

787
Fena
třída otevřená
Nefertiti  Redweed 
Svoboda Pavel
V3

788
Fena
třída pracovní
Dolly  z Křenovic 
Vránová Olga
V1, CAC

789
Fena
třída vítězů
Celia  Mahogony Rose 
Vobořilová Štěpánka
V1, CAC


Gordon seter:

758
Pes
třída mladých
Brad  Silesia Setter 
Daněk Antonín
neúč.

759
Pes
mezitřída
Britt z Dvorku Čamourku
Német Radislav 
VD1

760
Pes
třída pracovní
Archer Acon  Áres Šamarkan 
Bártová Zuzana
VD1

761
Fena
třída mladých
Beatrice  Silesia Setter 
Malohlava Petr
V2

762
Fena
třída mladých
Odeta Scotch  Dama Krkonoše 
Fiala Lubomír
VD3

763
Fena
třída mladých
Xsara  z Holubické stráně 
Nedavašková Zuzana
V1, CAJC, BOB

764
Fena
mezitřída
Cuba Libre  Sundowner´s 
Bártová Zuzana
VD1

765
Fena
třída otevřená
Cassiopea Cabbi  Áres Šamarkan 
Ščudlová Marta
V1, CAC, NV

766
Fena
třída pracovní
Cinderella Carolain  Áres Šamarkan 
Vajdíková Jana
VD1

767
Fena
třída vítězů
Bumble-Bee  Áres Šamarkan 
Ščudlová Marta
V1, CAC



Írsky červeno-biely seter:

768
Pes
třída mladých
Yo  Reddeer Embaceable 
Šrámek Čestmír
neúč.

772
Fena
třída mladých
Everlasting Love  Reddeer 
Drábová (Svobodová) Kamila
V1, CAJC, BOB

773
Fena
třída otevřená
Artemis  Bohema Thalset 
Rokůsková Mgr.Renata
neúč.


Pointer:

836
Pes
třída mladých
Hélios  z Mešinské hájovny 
Hanušová Monika
V1, CAJC

837
Fena
třída otevřená
Ila  Soběšický Kobylín 
Michalík Ermin
V1, CAC, NV, BOB