Pred dvoma týždňami sme cestovali do Paríža (7.-10.7.2011) na Svetovú výstavu psov. Náš klub reprezentovali írske setre:  Multi.CH: ICY BREEZE JAY Slovak Base, Multi.JCH: Garden Star´s Red Bull, Lara Jay Slovak Bas (zúčastnila sa len svetovej výstavy). Prvý deň sa konala Svetová klubová výstava (9.7.), kde Icy vyhral triedu šampiónov a v silnej svetovej konkurencii získal titul BEST OF BREED (BOB)!!!  Garden Star´s Red Bull ,,Zaki" vyhral triedu strednú a získal res. C.A.C.S. (ako u nás titul res. CACIB).

 


ICY BREEZE JAY Slovak Base na stupni víťazov

 

Druhý deň sa konala Svetová  výstava. Naše výsledky:

Garden Star´s Red Bull ,,Zaki" - Excellent 4
Icy Breeze Jay Slovak Base - Excellent 4 z 15 setrov v triede šampiónov, kde porazil Cruft -ového víťaza z roku 2009 ( Zakiho otca)
Lara Jay Slovak Base - Excellent - v silnej konkurencii bola 7 z 19 súk

                                                
                                                                        Icy                                                                    Zaki

Bronislava Gloneková