Prvou jesennou klubovou akciou boli JSS a MP, ktoré sa uskutočnili v PZ - PARNÁ TRNAVA - BIELY KOSTOL. Stretli sme sa na poľovníckom dome v Kamennom mlyne pri Trnave. Ráno nás prekvapilo nádherné slnečné počasie, ktoré vládlo po celý deň. Hlavným rozhodcom bol už všetkým dobre známy Janko Horváth, ktorý zároveň predstavil aj svojich kolegov, skúsených rozhodcov Františka Nezhodu, Františka Gašparo-viča, Ivana Dugoviča a Pavla Drobného. 
Bolo prihlásených 16 stavačov a jedno malé plemeno, nakoniec ráno nastúpilo 13 stavačov a jedno malé plemeno. Plemenná skladba bola nasledujúca: pointer - 2, írsky seter – 1, gordon seter – 1, český fúzač - 2, nemecký krátkosrstý stavač – 5, maďarský krátkosrstý stavač - 1, nemecký drôtosrstý stavač – 1, Welsh springer španiel - 1. 

Výkony psíkov boli rôzne, ale v podstate na veľmi dobrej úrovni. Skúšky dokončilo 11 psov, 3 neuspeli. Víťazom skúšok a zároveň aj najlepším angličanom sa stala dvojica Dáška Sojková a IS CHARDONNAY JAY Slovak Base, dosiahli 243 bodov a titul CACT. Na druhom mieste sa umiestnil Marcel Bednár zo sučkou pointra AURA Biely Kostol s peknými 231 bodmi a titul CACT. 

Poďakovanie klubu, ale aj všetkých učastníkov, patrí kolektívu členov PZ - PARNÁ TRNAVA - BIELY KOSTOL, ktorí zabezpečili perfektnú organizáciu a priebeh skúšok.