Slovenský klub pointrov a setrov usporiada v dňoch 20.- 21.10.2018 Národný Field Trial s udeľovaním titulov C.A.C.T.

Uzávierka prihlášok a rezervácia ubytovania

Záujemcovia o ubytovanie nech sa prihlásia na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

8.00 zraz pri poľ. chate Podolie ( Družstevná 860, Podolie 916 22 )
8.15 registrácia, veterinárna prehliadka
8.30 otvorenie skúšok a žrebovanie
8.45 odchod do revíru
15.00 ukončenie a vyhlásenie výsledkov

Rozhodcovský zbor deleguje SPZ

Skúša sa podľa medzinárodných pravidiel Field Trial a skúšobného poriadku pre T.A.N. Podmienkou prijatia psa na skúšky je prihlásenie do termínu uzávierky emailom na adresu ekonóma a veterinárne kritériá, ako pri ostatných kynologických podujatiach. Skúšky sa konajú za každého počasia a vodič zodpovedá za škody spôsobené svojim psom.
V deň akcie nie je garantované prija
tie prihlášky. Prihláška môže byť prijatá len po rozhodnutí organizátorom, kedy sa pripláca k štartovnému príplatok 5€.

Prihlášku nájdete tu: http://pointerseter-klub.sk/…/na-stiah…/category/1-prihlasky

Prihlášky posielajte na adresu ekonóma SKPS: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Štartovné:
10,- €/pes – derby, T.A.N. členovia SKPS
15,- €/pes – FT členovia SKPS
15,- €/pes – ostatní účastníci T.A.N
20,- €/pes – ostatní účastníci derby, FT
! Príplatok 5,- € za prihlásenie na mieste !
Štartovné sa hradí pred otvorením skúšok.

Usporiadateľ: SKPS a PZ Podolie