Vážení členovia,
členské poplatky môžete uhradiť v nedeľu na VČS, na účet klubu, prípadne zahraničný členovia na našej najbližšej akcii NFT v apríli. Ak si nie ste istý či máte členské riadne uhradené, prosím kontaktujte ma na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Ak ste členské minulý rok neuhrádzali, je potrebné ho doplatiť, prípadne aj za uplynulé roky od kedy ste členom klubu.
Podrobné údaje k úhrade nájdete v minulom príspevku a na našej webovej stránke.
Ak sa v nedeľu 1.3. nemôžete zúčastniť VČS, kontaktujte nášho matrikára na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Zašle Vám aj tlačivo súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré je potrebné zaslať vyplnené emailom a originál poštou do 30.04.2020. Zároveň si vyplnením tlačiva zaktualizujeme aj Vaše údaje. Vyplnený súhlas je podmienkou členstva v klube.

PLÁNOVANÝ PROGRAM VČS

1. Zahájenie schôdze, privítanie účastníkov a oznámenie o odstúpení predsedu klubu - p. Knapp
2. Voľba pracovného predsedníctva a zapisovateľky
3. Návrh a schválenie programu