Prihlasovanie na NFT Biely Kostol v termíne 06.-07.04.2019 je UZAVRETÉ!
Posledná voľná možnosť je absolvovať skúšky TAN, tam je prihlásenie ešte možné.

Slovenský klub pointrov a setrov usporiada v dňoch 06.- 07.04.2019 Národný Field Trial s udeľovaním titulov C.A.C.T.

Uzávierka prihlášok a rezervácia ubytovania do 29.03.2019

8.00 zraz pri poľ. chate PZ Parná
8.15 registrácia, veterinárna prehliadka
8.45 otvorenie skúšok a žrebovanie
9.00 odchod do revíru
15.00 ukončenie a vyhlásenie výsledkov

15.30 odchod do penziónu – pre ubytovaných

16.30 spoločná večera

Rozhodcovský zbor deleguje SPZ

SKPS si vyhradzuje právo neprijať prihlášku na skúšky v prípade naplnenia kapacity štartujúcich psov aj pred termínom dátumu uzávierky!

Záujemcovia o ubytovanie nech sa prihlásia na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kapacita ubytovania v penzióne je limitovaná.

Skúša sa podľa medzinárodných pravidiel Field Trial a skúšobného poriadku pre T.A.N.. Podmienkou prijatia psa na skúšky je prihlásenie do termínu uzávierky emailom na adresu ekonóma a veterinárne kritériá, ako pri ostatných kynologických podujatiach. Skúšky sa konajú za každého počasia a vodič zodpovedá za škody spôsobené svojim psom.

V deň akcie nie je garantované prijatie prihlášky. Prihláška môže byť prijatá len po rozhodnutí organizátorom, kedy sa pripláca k štartovnému príplatok 5€.

Prihlášku nájdete tu: http://pointerseter-klub.sk/…/na-stiah…/category/1-prihlasky

Prihlášky posielajte na adresu ekonóma SKPS:  patricia.ekonom.skps@gmail.com

Usporiadateľ: SKPS a PZ Parná