PRIHLASOVANIE UKONČENÉ!!! Pre veľký záujem už nie je možné sa prihlásiť, kapacita naplnená.

Dňa 14.- 15.07.2018 sa uskutoční v Trnave - Biely Kostol, dvojdňový výcvikový kurz uzavretý v nedeľu skúškou T.A.N .
Zraz 14.07.2018 o 8:30hod. PCH Parná Biely Kostol (miestna časť Kamenný Mlyn)

Výcvikový deň je predovšetkým určený pre začínajúcich vodičov a mladých psov. Skúsený vodiči a starší psy sa môžu zúčastniť v prípade, ak nebude obsadený plný stav nováčikmi. Viac info pri prihlásení cez email.
Prihlasovanie vopred na email: patricia.ekonom.skps@gmail.com.
Dátum uzávierky utorok 10.7.2018

Poplatok za jedného psa s vodičom = 12 eur/deň /v prípade jedného vodiča s viacerými psami, poplatok za každého ďalšieho psa 5 eur/
V poplatku je zahrnuté - zver, obed /guláš/, káva, čaj, nealko
Štartovný poplatok TAN:
člen klubu 10 eur
nečlen klubu 15 eur

Na poľovníckej chate je možnosť prenocovať zo soboty na nedeľu ale je nutné prihlásenie vopred /voľných len 9 postelí/ zároveň bude v sobotu večer aj posedenie a grilovačka, záujemcovia taktiež potrebné prihlásenie vopred

!!! V danom termíne neprihlásený účastníci, nebudú môcť štartovať !!!