Upozorňujeme záujemcov o ubytovanie na naších blížiacich sa akciách, aby sa nahlásili čo najskôr na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

12.-13.5. MFT Dojč - ubytovanie a spoločná večera - termín uzávierky 7.5.2018

Možnosť ubytovania po termíne uzávierky nevieme garantovať.

Slovenský klub pointrov a setrov v spolupráci s PZ Dojč usporiada v dňoch 12. a 13.mája 2018 Medzinárodný Field Trial so zadávaním titulov C.A.C.T. a C.A.C.I.T

8.00 zraz pri poľ. chate PZ Dojč

8.15 registrácia, veterinárna prehliadka

8.30 otvorenie skúšok a žrebovanie

8.45 odchod do revíru

15.00 ukončenie a vyhlásenie výsledkov

Rozhodcovský zbor deleguje SPZ

Záujemcovia o ubytovanie nech sa prihlásia najneskôr do 07.05.2018 u Patrície Hurban

e-mail: patricia.hurban@gmail.com

Raňajky,občerstvenie počas skúšok zabezpečí PZ Dojč a tak isto aj večeru pre ubytovaných i ostatných prípadných záujemcov.

Skúša sa podľa medzinárodných pravidiel Field Trial a skúšobného poriadku pre T.A.N.. Podmienkou prijatia psa na skúšky je prihásenie do termínu uzávierky emailom na adresu ekonóma a veterinárne kritériá , ako pri ostatných kynologických podujatiach. Skúšky sa konajú za každého počasia a vodič zodpovedá za škody spôsobené svojim psom.

Uzávierka prihlášok na MFT je do 7.mája 2018. V deň akcie nie je garantované prijatie prihlášky. V deň konania FT môže byť prihláška prijatá len po rozhodnutí organizátorom, kedy sa pripláca k štartovnému príplatok 5€.

Prihlasku najdete tu: http://pointerseter-klub.sk/index.php/na-stiahnutie/category/1-prihlasky

Prihlášky posielajte na adresu ekonóma SKPS ( patricia.hurban@gmail.com )

Štartovné:

10,- €/pes – derby, T.A.N., členovia SKPS

15,- €/pes – FT členovia SKPS

15,- €/pes – ostatní účastníci T.A.N

20,- €/pes – ostatní účastníci derby, FT

! Príplatok 5,- € za prihlásenie na mieste !

Štartovné sa hradí pred otvorením skúšok.

Riaditeľ: Henrieta Blatnická

Ekonóm: Patricia Hurban Rusňáková