PRE VEĽMI NÍZKY PORAST A NEPRIAZNIVÉ POČASIE, PREKLADÁ SA VÝCVIKOVÝ KURZ NA ZATIAĽ NEURČENÝ TERMÍN. BUDEME VÁS VČAS INFORMOVAŤ.

Dvojdňový výcvikový kurz ukončený v nedeľu skúškou T.A.N.
Miesto konania: PZ Parná Biely Kostol, Trnava ( miestna časť Kamenný Mlyn)
Začiatok: 8:30 hod.

Dátum uzávierky streda 14.3.2018

Poplatok za jedného psa s vodičom: 12 eur/deň (v prípade jedného vodiča s viacerými psami, poplatok za každého ďalšieho psa 5 eur)
V poplatku je zahrnuté: zver /prepelice/, obed /guláš z diviny/, káva, čaj, nealko
Skúška T.A.N v nedeľu:
štartovný poplatok pre člena: 10 eur/pes
štartovný poplatok pre nečlena: 15eur/pes

Štartovné poplatky je možné uhradiť vopred na č. účtu IBAN: SK 25 0900 0000 0000 1919 1003 alebo ráno na mieste

Na poľovníckej chate je možnosť prenocovať zo soboty na nedeľu ale je nutné prihlásenie vopred (voľných len 9 postelí).
Pre záujemcov, ktorí zostanú na noc, zabezpečíme menšie občerstvenie formou večernej opekačky.

Neprihlásení účastníci  v termíne, nebudú môcť štartovať !!!