8.-9.4.2017 MFT s udeľovaním C.A.C.T. a C.A.C.I.T., Dojč uzávierka 4.4.2017

Slovenský klub pointrov a setrov v spolupráci s PZ Dojč usporiada v dňoch 8.-9.4.2017 Medzinárodný field trial so zadávaním titulov C.A.C.T. a C.A.C.I.T

8.00 zraz pri poľ. chate PZ Dojč – cesta bude vyznačená smerovkami

8.15 otvorenie skúšok, veterinárna prehliadka a žrebovanie

8.30 odchod do revíru

15.00 ukončenie a vyhlásenie výsledkov

Rozhodcovský zbor: Ing. Konečný P. /CZ/, p. Péter. A. /HU/, p. Slavík J. /CZ/, p. Dugovič I., p. Balogh L.,p.Adámek M.

Záujemcovia o ubytovanie nech sa prihlásia najneskôr do 24.3.2017 u p. Knapp Luboš.

Raňajky,občerstvenie počas skúšok zabezpečí PZ Dojč a tak isto aj večeru pre ubytovaných i ostatných prípadných záujemcov.

Skúša sa podľa medzinárodných pravidiel Field Trial a skúšobného poriadku pre T.A.N.. Podmienkou prijatia psa na skúšky je včas doručená prihláška písomne alebo emailom na adresu výcvikára a veterinárne kritériá , ako pri ostatných kynologických podujatiach. Skúšky sa konajú za každého počasia a vodič zodpovedá za škody spôsobené svojim psom.

Uzávierka prihlášok na MFT je do 2.apríla 2017. V deň akcie nie je garantované prijatie prihlášky. V deň konania FT môže byť prihláška prijatá len po rozhodnutí organizátorom, kedy sa pripláca k štartovnému príplatok 5€.

Prihlasku najdete tu

Prihlášky posielajte na adresu výcvikára SKPS ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. )

Štartovné:

10,- €/pes – derby, T.A.N.

15,- €/pes – členovia SKPS

20,- €/pes – ostatní účastníci

! Príplatok 5,- € za prihlásenie na mieste !

Štartovné sa hradí pred otvorením skúšok.

Riaditeľ: Henrieta Blatnická

Ekonóm: Patricia Hurban Rusňáková