Slovenský klub pointrov a setrov v spolupráci s PZ PARNA Trnava - Biely Kostol usporiada dňa 25.3.2017 NFT so zadávaním C.A.C.T . Popri FT budú v prípade záujmu prebiehať aj Klubové skúšky vlôh – T.A.N.

8.00 zraz pri poľ. chate PZ Biely Kostol
8.15 otvorenie skúšok, veterinárna prehliadka a žrebovanie
8.30 odchod do revíru
15.00 ukončenie a vyhlásenie výsledkov

Rozhodcovský zbor: p. Války Z., p. Dugovič I., p. Adámek M., p. Banás L. a M.

Skúša sa podľa medzinárodných pravidiel Field Trial a skúšobného poriadku pre T.A.N.. Podmienkou prijatia psa na skúšky je včas doručená prihláška písomne alebo emailom na adresu výcvikára a veterinárne kritériá , ako pri ostatných kynologických podujatiach. Skúšky sa konajú za každého počasia a vodič zodpovedá za škody spôsobené svojim psom.

Prihlasovanie psov na FT je možné len pred otvorením súťaže, v prípade prihlásenia v deň súťaže sa platí príplatok 5€ k štartovnému.

Prihlášky posielajte na adresu výcvikára SKPS ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. )

Štartovné:
10,- €/pes – derby, T.A.N.
15,- €/pes – členovia SKPS
20,- €/pes – ostatní účastníci
! Príplatok 5,- € za prihlásenie na mieste !
Štartovné sa hradí pred otvorením skúšok.

Riaditeľ: Martin Adámek
Ekonóm: Marián Konečný