PRIHLASOVANIE UKONČENÉ!!!  Kapacita na výcvikový víkend naplnená.

Slovenský klub pointrov a setrov usporiada v dňoch 18.-19.7.2020

Výcvikový víkend ukončený skúškou TAN

prístupný pre všetky plemená anglických stavačov

8.30 zraz pri poľ. chate PZ Parná – Biely kostol
8.15 registrácia, veterinárna prehliadka
9.00 otvorenie skúšok a rozdelenie do skupín, odchod do revíru

Prihlášku nájdete tu: http://pointerseter-klub.sk/…/na-stiah…/category/1-prihlasky

Výcvikový deň je určený predovšetkým pre začínajúcich vodičov a mladých psov. Skúsený vodiči a starší psy sa môžu zúčastniť v prípade, ak nebude obsadený plný stav nováčikmi.

Výcvik bude zameraný na hľadanie, vystavovanie, postupovanie, kľud pred zverou, kľud po výstrele, odloženie, aport /srstnatá, pernatá/, aport z vody

Poplatok 1 pes / vodič = 25 eur / deň
- poplatok za každého ďalšieho psa 10 eur

V poplatku je zahrnuté - zver na tréning, občerstvenie počas dňa

Dvojdňový výcvik ukončíme skúškou TAN, ktorá bude len v nedeľu, t.j. 19.7.2020

Pre účasť na skúške je nutné absolvovať aj výcvik, nie je možné zúčastniť sa len samotnej skúšky.

Štartovný poplatok TAN:
člen klubu 25 eur
nečlen klubu 35 eur

!!! V danom termíne neprihlásený účastníci, nebudú môcť štartovať !!!

!!! SKPS si vyhradzuje právo neprijať prihlášku na skúšky v prípade naplnenia kapacity štartujúcich psov aj pred termínom dátumu uzávierky !!!

Pokyny k prihláseniu:

1)     riadne vyplnenú prihlášku zaslať na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

a)     Upozorňujeme vodičov, že prihlásenie je záväzné a v prípade neúčasti a neuhradenia štartovného poplatku nebude žiadna ďalšia prihláška prijatá a nebude možné zúčastniť sa žiadnej ďalšej skúšky usporiadanej klubom SKPS.

b)     uzávierka prihlášok je 10.07.2020

2)      Úhrada štartovných poplatkov musí byť pripísaná na účet SKPS do 15.07.2020

V prípade nepripísania úhrady do dňa uzávierky, bude prihláška považovaná za bezpredmetnú.

Názov účtu: Slovenský klub pointrov a setrov
 IBAN: SK 25 0900 0000 0000 1919 1003
 SWIFT code/BIC: GIBASKBX

*POZOR NA ÚČET KLUBU UHRÁDZAŤ LEN ŠTARTOVNÉ POPLATKY!

Štartovný poplatok nebude vrátený pokiaľ nebude nahlásená neúčasť účastníka do 5tich dní pred konaním súťaže, to neplatí v prípade hárania feny, zranenia psa, alebo ochorení psa, čo musí byť doložené pri veterinárnej prehliadke ráno v deň súťaže veterinárnym nálezom.

3)     V prípade záujmu o ubytovanie je prihlásenie možné do 10.07.2020

b)     poplatok 5 eur / osoba

*Ubytovanie prosím neuhrádzať na účet klubu, poplatok bude z tohto účtu vrátený a nebude akceptovaný.

c)     kapacita ubytovania na poľovníckej chate je limitovaná /voľných len 9 postelí/

d)     chata nemá samostatné izby ani kúpeľňu

e)     veľmi blízko sa nachádza hotel Koliba, ubytovanie si ale musíte zabezpečiť samostatne

Skúša sa podľa skúšobného poriadku pre T.A.N.. Podmienkou prijatia psa na skúšky je prihlásenie do termínu uzávierky emailom na adresu ekonóma a veterinárne kritériá, ako pri ostatných kynologických podujatiach.

Skúšky sa konajú za každého počasia a vodič zodpovedá za škody spôsobené svojim psom.
V deň akcie nie je garantované prijatie prihlášky. Prihláška môže byť prijatá len po rozhodnutí organizátorom, kedy sa pripláca k štartovnému príplatok 10€.

Poplatok za prihlásenie na skúšky, za ubytovanie a večeru je záväzný a po vyhlásení uzávierky organizátorom sa stáva splatným v deň konania skúšok.

Prihlásenie je záväzné a v prípade neúčasti a neuhradenia štartovného poplatku nebude žiadna ďalšia prihláška prijatá a nebude možné zúčastniť sa žiadnej ďalšej skúšky usporiadanej klubom SKPS.

Poprosím nezabudnite si priniesť riadne vyplnenú prihlášku, preukaz o pôvode - rodokmeň psa a očkovací preukaz.

Prihlásením psa na skúšky majiteľ súhlasí s publikovaním fotografického materiálu zhotoveného na klubových skúškach v elektronických i printových médiách bez akýchkoľvek obmedzení.

Podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov každý účastník súhlasí so spracovaním osobných údajov na účely registrácie, evidencie a spracovania výsledkov Field Trialu pre potreby SKPS a SPZ.

Riaditeľ: Martin Adámek

Ekonóm: Patrícia Rusňáková